About

Website www.seriale-shqip.com offers Albanian subtitles series, serials appear in the television which are from Kosovo, Albania and Macedonia.

Faqja www.seriale-shqip.com ofron seriale me titra shqip, seriale te cilat shfaqen ne televizionet nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia.

COMMENTS

BLOGGER: 2
  1. Sadakastiz Pliizz perktheni episodin e 21 e keni harruar??!!!

    ReplyDelete
  2. Pershendetje, faqja eshte e gjitha me probleme nuk mund te shikojme dot nje serial se futem mesazhe dhe njoftime.Ju lutem shikojeni pak se nuk mund te shikojme dot asgje

    ReplyDelete

Name

7. Kogustaki Mucize,1,A eshte kjo dashuri,1,Aci Hayat,33,Ambicie e Verber,70,Annem,1,Ariza,5,Ask 101,8,Ask Aglatir,38,Ask Bu Mu,1,Ask Laftan Anlamaz,57,Aykut Eniste,1,Azize,18,Bay Yanlis,41,Bija Ime,9,Bir Ask Iki Hayat,1,Brenda,83,Cati Kati Ask,6,Cesur ve Guzel,60,Cocuklar Sana Emanet,1,Çukur,3,Dashuri dhe Mekat,23,Dashuri e Plagosur,11,Dashuri ne Papafingo,6,Dashuria e Jetes Sime,45,Dashuria te ben te qash,38,Dielli i Dimrit,35,Episodet e Fundit,1,Erkenci Kus,55,Filma,10,Fragmentet,9,Gropa,3,Hayatimin Aski,1,Hercai,140,Iyi Gunde Kotu Gunde,3,Jete e Hidhur,33,Jete e Re,7,Kampioni,10,Kara Sevda,130,Kizim,7,Koha e Lumturise,1,Koha Kalon,18,Krenari dhe Respekt,35,Kunati Ajkut,1,Kurulus Osman,3,Le te biem ne dashuri,7,Maria ile Mustafa,6,Menajerimi Ara,12,Mesuesi,12,Mr Wrong,1,Mrekulli ne Dashuri 2,1,Mrekullia,1,Mrekullia në qelinë e 7-të,1,Mucize,1,Mucize Ask 2,1,Mutluluk Zamani,1,Ne dite te mira dhe te keqija,3,Nëna ime,1,Një Dashuri Dy Jetë,1,Ogretmen,12,Oldur Beni Sevgilim,1,Olene Kadar,34,Sefirin Kizi,70,Sen cal kapimi,34,Sezoni2,130,Sifirin Kizi,1,Slide,1166,Stuhi Dashurie,3,Telefono Agjentin Tim,12,The Good Doctor,18,Trokit ne deren time,34,Vajza e Ambasadorit,68,Yeni Hayat,7,Zemheri,17,Zogu Feniks,6,Zogu i Hershem,55,Zoteria i Gabuar,40,Zumruduanka,6,
ltr
static_page
Seriale-Shqip: About
About
Seriale-Shqip
https://serialeturqisht.blogspot.com/p/about.html
https://serialeturqisht.blogspot.com/
https://serialeturqisht.blogspot.com/
https://serialeturqisht.blogspot.com/p/about.html
true
8882643405057519559
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content